Apie mus

Apie REPRO

REPRO® – tai spaudos grupė, nuo 1995 metų sukaupusi daug patirties ofsetinės, fleksografinės, skaitmeninės spaudos gamybos, paruošiamųjų ir baigiamųjų spaudos darbų srityse. Taikome pažangias technologijas ir efektyvų procesų valdymą, orientuojamės į tvarius sprendimus, nuolat didiname gamybos skaitmenizavimo ir automatizavimo laipsnį. 

Gaminame pakuotes, etiketes, knygas, žurnalus, vaikiškus, biuro, reklaminius ir kitus spaudinius. Dirbame su vietos ir užsienio klientais: farmacijos, kosmetikos, gėrimų, maisto ir kitų pramonės šakų įmonėmis, leidėjais, reklamos ir dizaino agentūromis. Dirbame vadovaudamiesi geros gamybos praktika, turime ISO 9001 sertifikatus.

Siekiame būti lankstūs, užtikrinti aukštą produkcijos kokybę, greitą darbų atlikimą, nestandartinių užsakymų įvykdymą ir platų spaudos paslaugų asortimentą. Nuoširdžiai klausydamiesi užsakovo, partnerio, savo komandos nario ir kiekvieno mus pasirinkusio, kurdami vertę ir tvarius santykius siekiame tapti jiems geriausiais partneriais.

Vitražas  Drupa 2012 m.  Welcome to Drupa 2012  Vaikų knygų mugėje Bolonijoje 2013 m.

Nuolat dalyvaujame tarptautiniuose seminaruose, konferencijose ir parodose, sekame pakavimo ir spaudos rinkos naujoves. Kryptingai rūpinamės savo darbuotojų ugdymu ir kvalifikacijos kėlimu.

Unikalus technologijų derinys ir draugiška profesionalų komanda užtikrins efektyviausią jūsų projektų įgyvendinimą.