Apie mus

Apie REPRO

REPRO® – tai spaudos profesionalų grupė, nuo 1995 metų sukaupusi daug patirties ofsetinės, fleksografinės, skaitmeninės spaudos, paruošiamųjų ir baigiamųjų darbų srityse. Ilgus metus kaupta darbo patirtis, suburtas profesionalus kolektyvas, kruopščiai plėtota techninė bazė leidžia nuolat stiprėti ir plėstis, kaskart įgaunant vis didesnį klientų pasitikėjimą. Dirbame vadovaudamiesi Geros gamybos praktika, turime ISO 9001:2008 sertifikatą.

Naudojame naujausias technologijas ir efektyvų procesų valdymą. Bendradarbiaujame su didžiausiais poligrafinės įrangos tiekėjais: Heidelberg, Horizon, Gidue, Indigo. Siūlome tik itin aukštos kokybės produkciją, greitą darbų atlikimą, nestandartinių užsakymų įvykdymą ir platų spaudos ir su spauda susijusių paslaugų asortimentą.

Knygų mugėje Geteborge 2012 m.  Drupa 2012 m.  Welcome to Drupa 2012  Vaikų knygų mugėje Bolonijoje 2013 m.

Kiekvienais metais dalyvaujame tarptautiniuose seminaruose, konferencijose ir parodose, sekame poligrafijos rinkos naujoves. Siekdami kokybės ir tobulumo pastoviai atnaujiname techninę įrangą. Kryptingai rūpinamės savo darbuotojų ugdymu ir kvalifikacijos kėlimu, vykdome išorinius bei vidinius mokymus, kursus ar seminarus. 

Su mumis vertė ir kokybė laiku!